Hudba / videoklip

Hudba a video k této písničce nejsou v současné době k dispozici.

Můžete zkusit vyhledávání na » YouTube « a budete-li mít štěstí, » upozorněte nás « a my video zveřejníme.
Sdílet s přáteli na Facebooku

Hodnocení:

86 % Dobrá písnička Špatná písnička 14 %

37 lidí

Text písně

V Semaforu se samozřejmě taky dělaly gagy, gagy pro lidi i pro nás, ačkoliv Jirka Suchý to neměl moc rád, kterejpak ředitel to taky má rád, že jo, pane Vostřel.
Evička Pilarová v jednom výstupu přijížděla na jeviště na takovym stolečku na kolečkách, co se na něm vozí jídlo ke stolu. A vozejček byl prázdnej, Evička si na něj vždycky lehla na bříško a vodstrčila se vod portálu a vyjela na jeviště a zpívala při tom: „Jsem děvče nevzhledné, běda mi, třikrát běda.”
Jednoho krásnýho dne jsme vzali šňůru a ten vozejček, kterej stál v portále, jsme přivázali. Dobrý kolegové, no. Evička vyjela jako vždycky a když byla asi tak veprostřed, tak jsme ji vtáhli zpátky. Eva prostě z ničeho nic zajela do portálu a Ferda Havlík už mezitím začal hrát předehru. A to se jí stalo dvakrát.
Nevím, jakou legraci z toho měla, ale my teda velkou. Ale lidi to tenkrát taky brali jako správnou legraci, protože v Semaforu na ní byli zvyklí. Takže se vlastně tak moc nestalo.
Nebo, byli jsme v Lucerně, to byl moc krásnej šprým. A takovej dost složitej. Dělali jsme tam takový výňatky ze Ztráty krve a Václav Štekl, kterej tam hrál pana učitele, co měl tam tu scénu, jak si dává tu ten, ten rum. „Rum a dva frťany.”
A bylo to narežírovaný, že přijde ta slečna servírka, to jako byla Evička, a pan učitel je už tak jako trošku mírně nalíznutej a říká: „Slečno, pojďte sem, máte ještě strýčka, já ano, strýčka a ten je ve Francii a potom mám doma ještě fíkus a von hrozně vám roste, víte, a já mu říkám: Ty kluku zelenej, jestli ještě porosteš.” A Evička říká: „Vy mu tykáte?”
„Ano, ano. Vždyť jsem ho vypiplal... A jestli ještě porosteš, tak tě dám do zoologický zahrady a tam si vezmeš strýčka a ten je ve Francii a je tam.”
A to byla ta parádní chvilka Venci Štekla. Já jsem se na tuhletu scénu hrozně rád díval, protože Venca Štekl je velkej herec, výbornej herec a ohromnej člověk.
A tak jsme se teda sešli v tý Lucerně a měli jsme to pěkně vymyšlený. Řekli jsme Evičce, že se jako složíme a že Venca Štekl řekne: „Slečno, rum, dva frťany.”
A že von tam přijde a přinese tam dva vopravdový velký frťany. Jenže to by nebyl žádnej velkej fór, dávat Šteklovi rum.
My jsme ovšem zase byli s Vencou domluvený a vypadalo to tak, že Eva celá jako natřesená udělá na něj fór, tak přijde na scénu a říká: „Prosím, tady máte ty dva rumy.”
Načež on jí chytil za ruku a povídá: „Moment, moment, to není jenom tak, přece to nebudu pít sám. Vy se mnou.”
A ta Eva, která nikdy předtím v životě nevypila ani gram alkoholu, musela před těma lidma v tý Lucerně toho velkýho ruma s tím Vencou Šteklem vypít. Načež, když šla ze scény, tak my už ji chytali na schodech. To byl totiž decák rumu, velikej, no to už skoro přestává bejt legrace.
Ovšem nejkrásnější bylo, jak už jsem říkal, že ten fór byl nesmírně kombinovanej a složitej. Byl totiž připravenej na pani Pilarovou, která z toho byla vodvázaná, protože si myslela, že dělá fór na Vencu Štekla a třetí sranda byla ta, že ty dva dvojitý rumy zaplatil Franta Filipovskej.
To totiž na tom bylo to nejlepší.
Reklama

Informace

Přidáno: 28. 11. 2016 - 14:44 | Kategorie: Mluvené slovo | ID: 28458

Přispěvatelé: Karel

Podrobné statistiky
Web používá cookies. OK Info